Bioscoopmiddag- en avond: donderdag 3 januari

De kerstvakantie wordt nog leuker dan je al had gedacht. De Schommel organiseert namelijk een gezellige filmmiddag en -avond! Lichten uit en filmscherm aan, net als in de bios. Er zijn maar liefst drie superleuke films uitgekozen, voor elke leeftijdsgroep eentje.

Tijdens de eerste en tweede film wordt getrakteerd op een patatje met een snack en kom je ’s avonds naar de laatste film dan krijg je popcorn of chips. En er is natuurlijk fris en limo! Reserveren jullie de 3de vast in je agenda? Aanmelden is niet nodig. Tot dan!

Je kunt er voor kiezen om naar de film van een groep lager te gaan, maar je mag in totaal maar één film bezoeken.

Programma donderdag 3 januari:

Film 1
Hoe laat: 16.00 – 17.30
Welke film: Beesten bij de buren
Voor wie: groep 1 tot en met groep 3
Tijdens deze film wordt op een patatje met snack getrakteerd.

Film 2
Hoe laat: 18.00 – 19.30
Welke film: Incredibles 2
Voor wie: groep 4 tot en met groep 6
Tijdens deze film wordt op een patatje met snack getrakteerd.

Film 3
Hoe laat: 20.00 – 21.30
Welke film: Dummie de mummie en de tombe van Achnetoet
Voor wie: groep 7 tot en met 13 jaar.
Tijdens deze film wordt op popcorn en chips getrakteerd.

Dit bericht is geplaatst in activiteit, bioscoop, film. Bookmark de permalink.