Geslaagde opening gebouw en speeltuin

Zaterdag 9 april hebben we een gezellige en zeer geslaagde eerste speeltuindag beleefd. Tegelijk met de start van het nieuwe speeltuinseizoen is ook ons gerenoveerde clubgebouw geopend. Na de toespraken van Burgemeester van der Borg en projectleider Kirsten Viveen, werd het lint officieel doorgeknipt en kon iedereen een kijkje nemen in het prachtige, nieuwe clubgebouw. Een hele metamorfose!

In de speeltuin was het een drukte van belang met spelende kinderen, de kleedjesmarkt, snoepkraam en poffertjeskraam van de Bioderij, waarvoor hartelijk dank! Het heerlijke weer zorgde er ook vast voor dat het gezellig druk was. Kortom, een geslaagde middag!

Neem nog een kijkje in de fotoalbums!

IMG_8371a IMG_8439a

Dit bericht is geplaatst in evenement, opening speeltuin, verbouwing met de tags , . Bookmark de permalink.