Inleveren ‘rommel’ op zaterdagochtenden

Heb je nog ‘bruikbare’ rommel op zolder of in de schuur? Of ga je binnenkort eens lekker opruimen? Niet weggooien! Wij verkopen het graag op onze jaarlijkse rommelmarkt. Van de opbrengst organiseren we leuke activiteiten of we investeren het in nieuwe speeltoestellen in de speeltuin.

Op onderstaande zaterdagen kun je achterin bij de loods je rommel brengen. Daar staan wij je van 9.00 tot 11.30 op te wachten om het aan te nemen.

De data waarop de loods open is:

  • 24 februari 2018
  • 24 maart 2018
  • 22  april 2018.

Is het voor u echt niet mogelijk de goederen te brengen, dan kunt u contact opnemen met Kees Korevaar (06-10040948) om het vervoer te regelen. Ook is het mogelijk om daarvoor gebruik te maken van onze aanhanger.

Alvast bedankt!

Dit bericht is geplaatst in activiteit, rommelmarkt met de tags . Bookmark de permalink.