NL Doet Vrijwilligersdag: zaterdag 21 maart

Zet op zaterdag 21 maart je wekker maar, want het bestuur gaat samen met jou en andere vrijwilligers de speeltuin speelklaar maken voor de opening op 11 april. We hopen dus dat jullie, als ouders, mee willen doen om de kids een heerlijke speelseizoen te bezorgen.

De dag duurt van 8.30 tot 13.00 uur. Je mag natuurlijk alle uren meehelpen, maar een paar uurtjes vinden we al fijn. Het werk bestaat uit: straatwerk, zandbak opnieuw vullen, toestellen schoonmaken en nakijken, vegen, wieden, takken verwijderen etcetera. Genoeg te doen!

Wil je ons helpen met deze klus? Meld je dan aan via: svdeschommel@gmail.com

De Schommel doet op 21 maart mee aan de landelijke actie ‘NL Doet‘ van het Oranjefonds.

Dit bericht is geplaatst in evenement met de tags . Bookmark de permalink.