Opening speeltuin zaterdag 1 april UPDATE

Vanmiddag is het zover, de opening van de speeltuin!
We vinden het echter we een beetje nat om de kleedjesmarkt in de speeltuin te houden. Daarom doen we dit in het clubgebouw. De kinderen zijn vanaf 13.00 van harte welkom in het clubgebouw om hun kleedje in te richten en hun spulletjes te verkopen.

Het is weer lente! De avonden worden langer. Een mooi moment voor de speeltuin om op zaterdag 1 april open te gaan. Tijdens NL Doet werd de speeltuin al op zaterdag 11 maart opgeruimd, opgeknapt en schoongemaakt door een flinke groep vrijwilligers, waarvoor nog hartelijk dank!

Speciaal voor de peuters en kleuters zijn er twee leuke, nieuwe toestellen aangeschaft en geplaatst. Dus kom vooral een kijkje nemen!

Schommelkinderen mogen hun ‘oude’ spulletjes weer verkopen op een kleedje in de speeltuin en er wordt natuurlijk getrakteerd op iets lekkers. Ook de snoepkraam is aanwezig.

Tot zaterdag!

Groeten van het Schommelbestuur

Opening speeltuin : zaterdag 1 april van 13.00 uur tot  16.00 uur
Toegang gratis voor iedereen!

Dit bericht is geplaatst in evenement met de tags . Bookmark de permalink.