Opening speeltuin: zaterdag 6 april

Zaterdag 6 april is het weer zover: de feestelijke opening van de speeltuin. Alle kinderen tot en met 13 jaar zijn welkom, ook al ben je geen lid. Kom vooral lekker spelen!

De bestuursmannen en vrijwilligers hebben, onder andere tijdens NL Doet de speeltuin weer helemaal opgeknapt en schoongemaakt. Klaar voor een heerlijk voorjaar en zomer. Ook dit jaar mag je je ‘oude’ spulletjes verkopen. Dat wordt een gezellige kindermarkt!

Ook de snoepkraam is aanwezig en jullie worden getrakteerd op iets lekkers met limo. Kortom, genoeg redenen om langs te komen. Nu nog hopen op een voorjaarszonnetje en de middag is geslaagd. Tot zaterdag de 6de!

Opening: 14.00 uur
Sluiting: 16:00 uur

Dit bericht is geplaatst in evenement, opening speeltuin, speeltuin met de tags . Bookmark de permalink.