Sint en Pieten in Molenaarsgraaf en Brandwijk!

De Sint, de Pieten, paard én hele bergen met cadeautjes zijn vandaag in Meppel aangekomen na een lange reis met de stoomboot vanuit Spanje. En je raadt het al: hij komt ook bij ons langs, in Molenaarsgraaf en Brandwijk!

Dat gaat aanstaande zaterdagmiddag gebeuren, op 21 november. Van 15.30 tot ongeveer 16.30 ben je van harte welkom op het parkeerterrein van café De Boerenklaas om de Sint en de Pietjes te ontmoeten. Trek je mooie (verkleed)kleren maar aan, want we gaan met z’n allen lekker zingen, dansen en plezier maken.

Aan het einde van zijn bezoek heeft Sint een kleinigheidje voor je en zal hij je vast en zeker vragen om ’s avonds je schoen te zetten 😉 Wie weet zit er de volgende ochtend iets leuks in!

Even ter info: we gaan dus niet naar het clubgebouw, maar blijven op het parkeerterrein tot Sinterklaas weer vertrekt.

Groetjes en tot zaterdag!

zwarte piet1

 

 

Dit bericht is geplaatst in evenement, sint en piet met de tags . Bookmark de permalink.