Verslag Sportieve middag en avond

Het was zaterdag de 31ste januari een heel sportieve dag. ’s Middags hebben de kinderen tot en met groep 4 lekker gesport en geturnt in De Turner onder begeleiding van Joyce. Het was gezellig druk met zo’n 40 kinderen. De spelletjes vielen goed in de smaak. Van zwieperen aan touwladders tot mooie sprongen op de trampoline. Leuk dat jullie er waren!

Ook voor de grotere kids werden van 4 tot 5 sportieve spellen georganiseerd. En daarna was het nog niet afgelopen, want ’s avonds werd er om 19.00 uur een zaalvoetbaltoornooi gespeeld (groep 5 tot en met 13 jaar). De opkomst met meer dan 40 kinderen vonden we hartstikke leuk! En jullie voetbalden er vrolijk (én fanatiek) op los. Was weer gezellig!

Kijk hier voor de foto’s van de middag

Dit bericht is geplaatst in activiteit. Bookmark de permalink.