Verbouwing clubgebouw gaat door!

De vernieuwing van het clubgebouw van Speeltuinvereniging de Schommel gaat door!!!! Ons clubgebouw is na ruim 45 jaar toe aan een verbouwing. We willen de mooie dingen die we al doen voortzetten, maar ook zeer zeker uitbouwen. Een vernieuwd gebouw zal onze vrijwilligers nog enthousiaster maken en ervoor zorgen dat de activiteiten nog intenser beleefd zullen worden.

Ook kunnen door de vernieuwing meer verenigingen gebruik maken van ons gebouw. Gelukkig heeft gemeente Molenwaard zich bereid verklaard een deel van de kosten van de nieuwe accommodatie voor onze vereniging op zich te nemen. Een nieuw verenigingsgebouw betekent een geweldige impuls voor de leefbaarheid en sociale cohesie in de dorpen Molenaarsgraaf en Brandwijk. Door de steun van verschillende fondsen kunnen wij het clubgebouw verbouwen;

 

oranjefonds

Het Oranje Fonds steunt jaarlijks ruim 7.500 sociale initiatieven in Nederland en het Caribische deel van het Koninkrijk. Het afgelopen jaar ondersteunde het met € 27,4 miljoen initiatieven die ervoor zorgen dat mensen elkaar ontmoeten, minder eenzaam zijn, begrip krijgen voor elkaar en zich inzetten voor een ander. Het Oranje Fonds wordt o.a. gesteund door de Nationale Postcode Loterij, De Lotto en door Vrienden en bedrijven. Koning Willem-Alexander en Koningin Máxima zijn sinds de oprichting het beschermpaar van het Oranje Fonds. Lees meer

 

vsb

 

Het VSBfonds ondersteunt initiatieven die bijdragen aan een samenleving waarin iedereen actief meedoet, zich betrokken voelt en de kans heeft persoonlijk en maatschappelijk te groeien. Het fonds is actief op drie gebieden: Mens & Maatschappij voor sociale initiatieven die meedoen als doel hebben, Kunst & Cultuur voor plannen waardoor meer mensen kunnen genieten van kunst en cultureel erfgoed en Beurzen voor studenten die in het buitenland verder willen studeren of onderzoek doen. Het fonds steunt projecten met geld, kennis, ervaring en een professioneel netwerk. Lees meer

 

logoRabobank

Ook het coöperatief dividendfonds van de Rabobank heeft een toezegging gedaan om de vernieuwing van het clubgebouw te realiseren!

Rabobank Merwestroom is een maatschappelijk betrokken bank. We helpen organisaties die zich inzetten voor hun omgeving. Om de leefbaarheid te verbeteren, of het algemeen welzijn. Jaarlijks storten wij een deel van onze winst in dit fonds. Uit dit fonds krijgen maatschappelijke projecten in binnen- en buitenland een steuntje in de rug. Lees meer

Wij zijn natuurlijk ontzettend blij met deze ondersteuning en gaan er een prachtig clubgebouw van maken!

Wij houden jullie op de hoogte!

Dit bericht is geplaatst in activiteit, verbouwing met de tags . Bookmark de permalink.