Wij doen mee met de Rabobank Clubkas Campagne!

Rabobank Merwestroom organiseert de Rabobank Clubkas Campagne en stelt 80.000 euro beschikbaar voor clubs uit de omgeving! Ook wij doen mee om een mooi sponsorbedrag bij elkaar te sparen. Dit bedrag gaan we gebruiken voor:Het komende jaar willen we in onze speeltuin een aantal speeltoestellen die versleten zijn vervangen. Helaas zit aan de nieuwe speeltoestellen een prijskaartje van circa € 25.000. Met de Rabobank Clubkas Campagne hopen wij een mooi bedrag bij elkaar te krijgen om een deel van deze uitgave te dekken.

Hier hebben we jouw hulp bij nodig! Ben jij lid van Rabobank Merwestroom? Stem dan van 28 maart tot en met 11 april op onze vereniging via rabobank.nl/merwestroom Laat je omgeving weten dat wij meedoen en verzamel zoveel mogelijk stemmen. Nog geen lid maar wil je wel stemmen? Meld je aan via rabobank.nl/merwestroom en kom in actie!

Elke stem is geld waard.

Groeten van Speeltuinverenging De Schommel

 

Dit bericht is geplaatst in evenement, rabobank clubkasactie met de tags , . Bookmark de permalink.