Zwemmen in Caribabad

Zaterdag 24 maart staat er een uitje gepland naar het Caribabad in Gorinchem. Heb je ook zin om lekker te zwemmen met je vrienden en vriendinnen? Regel je eigen vervoer, gezellig met een carpoolclubje ;-).

We ontmoeten elkaar graag om 13.00 uur bij de ingang van het zwembad. De Schommel betaalt jouw entree! Om 16.00 uur gaat het zwembad dicht en vertrekken we weer naar huis. Wil iedereen die meegaat zich aanmelden via onze mail: svdeschommel@gmail.com?

Aanmelden kan tot en met woensdag 21 maart. Van de ouders die ook meegaan vragen we 2,50 euro eigen bijdrage. Van niet-leden, vriendjes en vriendinnetjes vragen we een eigen bijdrage van 5.00 euro p.p. Dit geld kun je overhandigen aan een bestuurslid bij de ingang. Kinderen zonder zwemdiploma of onder de 7 jaar zijn van harte welkom, maar wel onder begeleiding van een volwassene. Tip: er gaat 1 euro in een kluisje.

We hopen jullie allemaal te zien!

Dit bericht is geplaatst in activiteit, zwemmen. Bookmark de permalink.