Openingstijden en route

Vanaf april 2023 is de speeltuin weer open. Volg ons op Facebook en Instagram voor het laatste nieuws.

De reguliere openingstijden zijn:

maandag15.30 – 17.0018.30 – 19.30
dinsdag15.30 – 17.0018.30 – 19.30
woensdag14.00 – 17.0018.30 – 19.30
donderdag15.30 – 17.0018.30 – 19.30
vrijdag14.00 – 17.0018.30 – 20.00
zaterdaggeslotengesloten
zondaggeslotengesloten

Op feestdagen is de speeltuin gesloten, in de vakanties (behalve zomervakantie) is de speeltuin geopend.
Vanaf oktober is de speeltuin enkel open in de middag.
Na de herfstvakantie is het speeltuinseizoen voorbij.

Tijdens openingstijden is een ouder aanwezig als oppas. De oppas zorgt voor orde in de speeltuin en int het entreegeld. Tegen sluitingstijd luidt hij of zij de bel en zorgt ervoor dat alles wordt opgeruimd. Alle oppassers ontvangen een een oppas rooster.

Wil je als lid van De Schommel ook buiten de openingstijden in de speeltuin? Dat kan natuurlijk! Neem dan contact op met één van de bestuursleden om de speeltuin voor je te openen.

Voorwaarden:

  • mensen die de speeltuin tegen betaling hebben gereserveerd krijgen voorrang;
  • er moet altijd een volwassene als oppas aanwezig zijn;
  • ben je met je kinderen in de speeltuin, dan zijn ook andere kinderen welkom;
  • verlaat je de speeltuin, dan moeten alle andere kinderen er ook uit;
  • bij het verlaten van de speeltuin alles netjes opruimen.

LOCATIE & ROUTEBESCHRIJVING

Van Arkelstraat 13a
Molenaarsgraaf

Vanuit richting Gorinchem/Schoonhoven:

Eerst richting Bleskensgraaf, vervolgens richting Molenaarsgraaf. Ben je op de Graafdijk-Oost, dan neem je de 3e afslag links de Molenhoek in (de 1e afslag is Polderweg-Oost, de 2e afslag is Graveland). Deze straat gaat over in de Van Arkelstraat. Ga aan het einde van deze straat iets naar links en meteen naar rechts. Dan zie je de speeltuin aan je rechterhand. Parkeren kan in de omliggende straten.

Vanuit richting Alblasserdam/Sliedrecht:

Eerst richting Bleskensgraaf, vervolgens richting Molenaarsgraaf. Ben je op de Graafdijk-West, dan neem je de 2e afslag rechts de Molenhoek in (de 1e afslag is Polderweg-West). Deze straat gaat over in de Van Arkelstraat. Ga aan het einde van deze straat iets naar links en meteen naar rechts. Dan zie je de speeltuin aan je rechterhand. Parkeren kan in de omliggende straten.

Volg ons

Locatie

Van Arkelstraat 13a
2973 AJ Molenaarsgraaf

Contact

Contact opnemen?
svdeschommel@gmail.com

Vragen over verhuur De Schommel en/of de Speeltuin:
verhuurdeschommel@gmail.com